Küçüklere büyük eğlence Eskişehir 'in en büyük kapalı çocuk oyun parkı, okullara özel toplu organizasyonlar, konsept doğum günü partileri ve tüm özel günlerinizi kutlayabileceğiniz VIP salonumuz, etkinlik odalarımız ve çocuklarınız eğlenirken sizlerin rahatça oturup çocuklarınızı izleyebileceğiniz Kirpi kafemiz ile toplam 3500 m2 alanımızla Batıkent de sizlere hizmet vermekteyiz.

Oyun parkımızın içinde çocuklarınız oyun ablaları eşliğinde diledikleri gibi oynamaları yanı sıra gün içinde yapılan yüz boyama, mini disko, çocuk yarışmaları ve ebeveynli katılımlı yarışmalar ile de eğlencelerine eğlence katıyoruz.

Softplay oyun alanımız dışında, etkinlik odalarımızda sizlerleyiz. Sanat etkinlikleri, anne baba çocuk etkinlikleri ve hobi etkinliklerimizle de çocuklarınızla buluşuyoruz.

Tecrübeli kadromuz ile çocuklarınıza eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak için açıldığımız gün itibari ile devamlı kendimizi yenileyerek ilerlemeyi kendimize ilke edindik. Tüm ailelerimizi Kirpi Çocuk Aile Eğlence merkezimize bekliyoruz...